Cunda Garden
Cunda Garden

Cunda Garden: Tarihle İç İçe Konforlu Bir Tatil

HİKAYEMİZ

Biz oda SATMIYORUZ.
İnsanların Cunda’dan daha mutlu ayrılmasını istiyoruz.

Cunda Garden’ın hikâyesi bir bina ile başlamadı.
Bir soruyla başladı.

“Bir otel, misafirine sadece yatacak bir oda mı sunmalı; yoksa unutamayacağı bir tatil mi yaşatmalı?”

Yıllardır bu sorunun peşinden gidiyoruz.
Bu yüzden bizde kahvaltının bitiş saati yoktur.
Çünkü tatilde alarm olmaması gerektiğine inanıyoruz.

Misafirlerimize sadece konaklama sunmuyoruz; hangi plaja gitmeleri gerektiğini, hangi restoranda ne yemeleri gerektiğini, hangi tekne turunun gerçekten güzel olduğunu da anlatıyoruz.
Bazen bir transfer ayarlıyor, bazen çocuklar için küçük sürprizler hazırlıyor, bazen de sadece uzun bir sohbet ediyoruz.
Çünkü bize göre gerçek butik tesis yönetimi budur.

Her misafir Cunda Garden’dan ayrılırken kendine şunu söyleyebilmelidir:
“İyi ki burada kalmışım.”

Bizim en büyük hedefimiz daha fazla oda satmak değil;
Yıllar sonra bile tekrar gelmek isteyen misafirler kazanmak.
Çünkü Cunda Garden’da oda satmıyoruz.
Hatırlanacak bir tatil biriktiriyoruz.

“Cunda Garden, Cunda’da kaldığımız tesis değil… Tatilimizin en güzel anılarının başladığı yerdi.”

Cunda GardenCunda GardenCunda GardenCunda Garden
FelsefemizFelsefemizCunda Garden
CUNDA GARDEN FELSEFESİ

Biz oda satmıyoruz.
Güzel anılar biriktiriyoruz.

Cunda Garden’da misafir olmak, yalnızca konaklamak değildir.

Bizim için tatil; acele etmeden kahvaltı yapmak, doğru insanlarla tanışmak, Cunda’yı gerçekten yaşayanların tavsiyeleriyle keşfetmek ve ayrılırken geldiğinizden daha mutlu hissetmektir.

Bu yüzden her kararımızı tek bir soruyla alıyoruz:

“Misafirimiz buradan daha mutlu ayrılacak mı?”

Eğer cevap evetse, doğru yoldayız.

Hakkımızda | Cunda Garden